Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-17 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Home Credit

  1. Úvod
  2. Kabely,prepínače a redukcie
  3. Sieťové kabely-Optické patch

Kabely,prepínače a redukcie / Sieťové kabely-Optické patch

Cena:
Výrobca
Výrobca
Zobrazujem 1-20 z 82
    HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
    135,64 €
    113,03 € bez DPH
    135,64 €
    113,03 € bez DPH
    Skladom
    ks
      Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
      1,92 €
      1,60 € bez DPH
      1,92 €
      1,60 € bez DPH
      Skladom
      ks
        Pigtail Fiber Optic SC 62,5/125MM1m,0,9mm
        2,42 €
        2,02 € bez DPH
        2,42 €
        2,02 € bez DPH
        Skladom
        ks
          Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
          2,33 €
          1,94 € bez DPH
          2,33 €
          1,94 € bez DPH
          Skladom
          ks
            Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
            2,27 €
            1,89 € bez DPH
            2,27 €
            1,89 € bez DPH
            Skladom
            ks
              Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
              2,38 €
              1,98 € bez DPH
              2,38 €
              1,98 € bez DPH
              Skladom
              ks
                Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
                1,98 €
                1,65 € bez DPH
                1,98 €
                1,65 € bez DPH
                Skladom
                ks
                  Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
                  2,08 €
                  1,73 € bez DPH
                  2,08 €
                  1,73 € bez DPH
                  Skladom
                  ks
                    SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
                    2,12 €
                    1,77 € bez DPH
                    2,12 €
                    1,77 € bez DPH
                    Skladom
                    ks
                      Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m
                      2,09 €
                      1,74 € bez DPH
                      2,09 €
                      1,74 € bez DPH
                      Skladom
                      ks
                        Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A
                        2,22 €
                        1,85 € bez DPH
                        2,22 €
                        1,85 € bez DPH
                        Skladom
                        ks
                          Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm
                          2,03 €
                          1,69 € bez DPH
                          2,03 €
                          1,69 € bez DPH
                          Skladom
                          ks
                            Optický duplex patch 9/125 G652D LC/PC-FC/PC 2m, OS2
                            11,28 €
                            9,40 € bez DPH
                            11,28 €
                            9,40 € bez DPH
                            Skladom
                            ks
                              Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125  2m, OS2
                              47,24 €
                              39,37 € bez DPH
                              47,24 €
                              39,37 € bez DPH
                              Skladom
                              ks
                                Patch FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125  0,5m, OS2
                                34,91 €
                                29,09 € bez DPH
                                34,91 €
                                29,09 € bez DPH
                                Skladom
                                ks
                                  Patchcord FO duplex E2000/APC-SC/PC 9/125um SM 10m, OS2
                                  62,90 €
                                  52,42 € bez DPH
                                  62,90 €
                                  52,42 € bez DPH
                                  Skladom
                                  ks
                                    Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 10m, OS2
                                    17,10 €
                                    14,25 € bez DPH
                                    17,10 €
                                    14,25 € bez DPH
                                    Skladom
                                    ks
                                      Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m, OS2
                                      11,59 €
                                      9,66 € bez DPH
                                      11,59 €
                                      9,66 € bez DPH
                                      Skladom
                                      ks
                                        Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 3m, OS2
                                        10,58 €
                                        8,82 € bez DPH
                                        10,58 €
                                        8,82 € bez DPH
                                        Skladom
                                        ks
                                          Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
                                          9,36 €
                                          7,80 € bez DPH
                                          9,36 €
                                          7,80 € bez DPH
                                          Skladom
                                          ks

                                          Novinky z nášho blogu

                                          Milujete hudbu? Spríjemnite si ňou svoje dni
                                          25.06.2019
                                          Milujete hudbu? Spríjemnite si ňou svoje dni
                                          Premýšľali ste niekedy, čo robí hudbu tak čarovnou? My áno, zaujímalo nás totiž, prečo niektoré top hity môžu mať také rozdielne efekty, takže z verzi... čítať celé
                                          Prirodzené osvetlenie v domácnosti či práci
                                          09.06.2019
                                          Prirodzené osvetlenie v domácnosti či práci
                                          Človek potrebuje prijímať prirodzené denné svetlo, a preto miestnosti určené na pobyt ľudí by mali mať zabezpečený prístup denného svetla – tzv. insol... čítať celé
                                          Ako si udržať dostatok energie
                                          Ako si udržať dostatok energie
                                          Ak si uvedomíte, čo prospešné účinky pravidelného cvičenia znásobuje a čo ich naopak ruší, zostanete dlhšie v dobrej kondícii. Energia, vitalita a cel... čítať celé
                                          Ako zachytiť prírodné scenérie
                                          09.04.2019 Fotografovanie
                                          Ako zachytiť prírodné scenérie
                                          Jar je v svojej plnej kráse a so stúpajúcimi teplotami sa pomaly zamýšľame, ako strávime nadchádzajúce letné dni či prázdniny. Hoci plánujeme iba jedn... čítať celé

                                          MasterCard Electronic MasterCardVISA ElectronVISA MasterCard Secure Code Verified by VISA GoPayMaestro

                                           
                                          Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.